Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Kolejna Porażka !

• autor: kopecSTRONA, 2011-06-07 15:14

Kolejna sobota i kolejna porażka tak możemy podsumować kolejne spotkanie Rydułtowskiego Naprzodu.Tym razem bardzo łatwo ,bo aż 6:1 gracze Unii rozklepali kopaczy z Rydułtów.Po tym spotkaniu możemy śmiało zapytać się czy Naprzód zdoła jeszcze wygrać jakiś mecz w tym sezonie ?

Już w 8 minucie Rafał Haras ograł obrońców gości w polu karnym i po raz pierwszy pokonał bramkarza,a po kilku minutach znowu staje oko w oko z Kamilem Jureckim,ale zamiast strzelać wdaje się w drybling i traci piłkę. Ataki Unii nie słabną,ale po strzale Fryta piłka mija bramkę,a w zamieszaniu po rzucie rożnym bliski szczęścia jest Pniewski,jednak bramkarz wybija piłkę poza boisko.Wreszcie w 25 minucie składna akcja Unii,Kowalczyk na skrzydło do wbiegającego Pniewskiego,a ten dogrywa do Pawlisza,który podwyższa na 2-0. Potem do głosu dochodzą goście i po strzałach braci Brzosków,piłka najpierw przelatuje nad poprzeczką ,a potem trafia w nią.Goście strzelają też bramkę tyle,że ze spalonego.Unia odpowiada mierzonym strzałem Kowalczyka,po którym piłka trafia w poprzeczkę.Wreszcie w samej końcówce tej części gry znakomicie w polu karnym gości odnajduje się Rafał Haras i strzela drugą swoją bramkę w tym meczu.

(czytaj dalej)

Po zmianie stron Unia gra niemrawo i traci bramkę po błędzie Kubowa ,który wychodząc do dośrodkowanej piłki daje się uprzedzić Śleziakowi,który główkując trafia do bramki. Podrażnieni takim obrotem unici ruszają do ataku i po kilku podaniach piłka trafia do Kowalczyka,który sprzed szesnastki strzela,na tyle precyzyjnie,że Jurecki jest bez szans.Naprzód stoi przed szansą,ale Śleziak przegrywa pojedynek sam na sam z Kubowem.Unia jest skuteczniejsza,bo ma Pawlisza,który wykorzystuje centrę Fryta i celnie główkuje.Potem swoich szans nie wykorzystuje Fryt,najpierw broni Jurecki,a potem zamiast strzelać próbuje minąć bramkarza,ale nieskutecznie.Wreszcie kolejna akcja duetu Fryt,Pawlisz kończy się trzecim trafieniem Marcina w tym meczu ,a dziesiątym w rundzie.W samej końcówce Kowalczyk znowu trafia w poprzeczkę i na tym emocje się kończą.