Górnik Radlin 2:6 Naprzód Rydułtowy

• autor: kopecSTRONA, 2009-10-24 14:32
W ostatnią sobotę podejmowaliśmy zespół Górnika Radlin

Szczegóły w rozwinięciu

Dziś o godzinie 10:00 rozegraliśmy mecz z drużyną Górnika Radlin.Mecz wygrać chciały obie ekipy ,gdyż mogą ze sobą powalczyć w dość równym meczu.Nasza ekipa zwyciężyła w tym 2:6 i był to zdecydowanie najlepszy występ naszych piłkarzu od ostatnich kliku meczów.Wszystko rozpoczęło się już w 1 minucie ,gdzie zdecydowanie naciskaliśmy przeciwnika ,ale nie mogliśmy strzelić  gola.Było tak do około 20 minuty po czym gra się trochę wyrównała.W 26 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez przeciwnika wykonaliśmy kontrę ,w której Kamil Kopeć lekkim podaniem podał piłkę Grzegorzowi Pytlikowi ,który okiwał obrońce i bramkarz strzelając bramkę na 0:1.Zdawało się już ,ze tak zakończy się pierwsza połowa ,lecz środkowy Adam Kuczera podał piłkę za plecy obrońców Kamilowi Spratkowi ,który nie mógł pomylić się w sytuacji sam na sam i było już 0:2.Gdy goście rozpoczęli od środka błyskawicznie rozprowadzili piłkę lewym skrzydłem ,dośrodkowali i strzelili bramkę ,w której bez szans był nasz bramkarz.Także i my udowodniliśmy ,że tak potrafimy.Po strzale naszego pomocnika piłkę na rzut rożny sparował bramkarz.Adam Kuczera rozegrali kornera z Kamilem Spratkiem po czym wrzucili piłkę w pole karne ,gdzie obrońcy wbili ją pod nogi Adama ,który popisał się pięknym lobem i było 1:3 .Tak zakończyła się pierwsza połowa.Po rozpoczęciu 2 połowy również ostro zaatakowaliśmy przeciwnika.Już 42 minucie Patryk Chromik dograł do Kamila Spratka ,który podał piłkę po ziemi na 14 metr ,gdzie Kamil Kopeć strzelając tuż obok okienka pokonał bramkarza gości.Przez dłuższą chwilę wynik taki się utrzymywał dopóki ponownie świetnie grający w tym meczu Kamil Spratek strzelił gola na 1:5.Kilka minut później zrobił to samo i był już 1:6.W końcówce trochę się zagapiliśmy w obronie co wykorzystali gospodarze i strzelili gola na 2:6.Wynik nie zmienił się już do końca meczu .Trzeba dodać ,że w tym spotkaniu cały mecz rozegrał debiutant w barwach Naprzodu Patryk Chromik ,ale i 1 swoją bramkę w barwach Naprzodu strzelił Adam Kuczera i Kamil Kopeć.Następny mecz już w sobotę u nas z liderem rozgrywek Fortecą Świerklany ,serdecznie zapraszamy.