Aktualności

Naprzód Rydułtowy 4-1 Gornik Radlin

• autor: kopecSTRONA, 2009-09-19 14:27

Szczegóły w rozwinięciu

Dziś rano o godzinie 10:00 na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Górnika Radlin . Przez całą pierwszą połowę ostro atakowaliśmy.Już w 5 minucie meczu groźnie zrobiło się pod bramka Radlina  ,gdyż Kamil Spratek był bliski strzelania bramki.Już kilka minut później znów zaatakowaliśmy bramkę tym razem niestety  sytuacji sam na sam nie wykorzystał Grzegorz Pytlik.Radlin robił dużo błędów co wykorzystywali nasi dwaj środkowi Adam Kuczera i Rafał Dylong.w 20 miucie kolejny raz groźnie bramkę Górnika zaatakował Kamil Spratek ,ale nie trafił w bramkę .Dla Kamila był trochę nieszczęsliwy mecz ,gdyż znów kilka minut później mógł zdobyć bramkę.W 35 minucie tego meczu został sfaulowany Mateusz Wolski .Do piłki podszedł nasz niezawodny kapitan Przemek Warło ,wrzucając piłkę za plecy obrońców w akcji sam na sam z bramkarzem zdobył Kamil Spratek.Do przerwy wynik 0-1.Po zmianie stron goście zaatakowali nas trochę mocniej.Jednak zapominając o obronie po wypracowaniu świetnej akcji przez Bartka Spartaka ,Adama Kuczerę ponownie sam na sam po okiwaniu bramkarza bramkę zdobył Kamil Spratek.Już kilka minut po wznowieniu gry trochę zapomnieliśmy o obronie i po kontrataku goście zdobyli kontaktowego gola.Jednak nie poddaliśmy się i w 60 minucie meczu lekkim strzałem ze skraju pola karnego bramkę zdobył nasz niezawodny napastnik Grzegorz Pytlik.Goście pod konie meczu nie zachowywali się zbyt kulturalnie wyzywając naszych zawodników ,faulować i kłucić się nawzajem.Nasi piłkarze w 65 minucie strzelili ostatniego już w tym meczu gola ,którego zdobył Kamil Spartek co dawało mu hattrick.Do końca meczu już nic się nie zmieniło .Zdobyliśmy pierwsze 3 punkty  w tym sezonie licząc na następne w meczu z Fortecą w Świerklanach.