Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Cały świat już wie , Naprzód wygrał mecz !

• autor: raven15, 2013-05-20 00:28

Zwycięstwem gości 1:3 (0:1) zakończył się pojedynek dwóch drużyn Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych, w którym Gwiazda Skrzyszów na własnym stadionie mierzyła się z piłkarzami KS Naprzód Rydułtowy.

Do Skrzyszowa jechaliśmy tylko i wyłącznie wywalczyć 3-punkty. Można powiedzieć , że plan , który założyliśmy przed spotkaniem udał się w 100% i radość , która była po spotkaniu jest tylko częścią tego co działo sie na boisku. Przechodząc do meczu , od początku próbowaliśmy zdobyć teren rywala i z minuty na minuty nasze ataki były coraz groźniejsze ,co pokazał piękny strzał w 27-minucie D.Pieły w  tzw "okienko" bramki gospodarzy. Wynik do końca 1 odsłony mógł ulec zmianie lecz ani drużyna Gospodarzy jak i nasz zespół nie zdołał zmienić wyniku .

Wybiegając na drugą połówkę , naszym założeniem było to aby nie stracić gola i zagrać jeszcze lepiej niż w 1 odsłonie. Szybko udało się podwyższyć wynik bo w 50-minucie G.Pytlik znalazł się w sytuacji sam na sam i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza Gwiazdy. Zespół gospodarzy 10-minut później zdobył gola kontaktowego z Rzutu Karnego . Jednak gracze Gwiazdy musieli zagrać na jedną kartę i w 71-minucie meczu zostali skarceni po raz trzeci , z rzutu wolnego K.Karczmarzyk zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę .

Dziękujemy kibcom za przybycie do Skrzyszowa na nasz mecz i zapraszamy już na kolejne spotkanie , które odbędzie się w środę 22-maja o godz. 17:00 przy ul.Bema , gdzie zmierzymy się z LKS Jedność Jejkowice.