Lp. Osoba Pkt.

Aktualno¶ci

¯ó³todziób

• autor: raven15, 2012-10-14 14:21

W ramach 9 kolejki Podokrêgowej Ligi Juniorów 96 i m³odsi , przypad³o zagraæ ¿ó³to-czarnym w Jejkowicach z miejscow± Jedno¶ci± , gdzie zdobyli¶my 5 bramek, inkasuj±c pewne 3 punkty .

Od pocz±tku spotkania gra by³a bardzo chaotyczna , nasza dru¿yna jak i dru¿yna Jedno¶ci skupia³a siê tylko na wybijaniu pi³ki z w³asnej po³owy tocz±c bój na ¶rodku boiska . Jednak w 20 minucie zawodnicy gospodarzy objêli prowadzenie . Zawodnik jedno¶ci oddaje strza³ ,nasz bramkarz wybija pi³kê przed siebie ,gdzie znajduje siê zawodnik Jedno¶ci strzelaj±c bramkê na 1:0  Od tam tej pory przejêli¶my inicjatywê na boisku , co udowodnili¶my ¶wietn± akcj± w 33 minucie gry .Rafa³ Miera znajduje siê w sytuacji sam na sam z bramkarzem i doprowadza do wyrównania. Do przerwy nie uda³o nam siê podwy¿szyæ wyniku chocia¿ do pustej bramki nie trafi³ nasz napastnik - Dawid Pie³a. Tu¿ po wznowieniu drugiej czê¶ci gry przez sêdziego strzelamy gola na 2:1 po ¶wietnej g³ówce Grzegorza Pytlika. 7 minut po strzeleniu bramki na 2:1 , podwy¿szamy wynik , a bramkê strzela Rafa³ Miera , który zdecydowa³ siê na uderzenie zza pola karnego . Chc±c jeszcze dobiæ rywala zadali¶my jeszcze kolejne 2 ciosy . Najpierw na 4:1 strzela gola Grzegorz Pytlik , a 5 minut pó¼niej strzelamy bramkê z Rzutu Karnego , a jej autorem jest Dawid Pie³a .

Warto dodaæ , i¿ Sêdzia tego spotkania wyrzuca³ zawodników raz za razem w , bardzo dziwnych okoliczno¶ciach .

(czytaj dalej)

Bramki:

20 minuta - ??? (1:0)
33 minuta - Rafa³ Miera (1:1)
46 minuta - Grzegorz Pytlik (1:2)
53 minuta - Rafa³ Miera (1:3)
66 minuta - Grzegorz Pytlik (1:4)
71 minuta - Dawid Pie³a (1:5)