Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

16 Gongów !

• autor: kopecSTRONA, 2012-09-30 15:00

Niedzielny poranek podopieczni trenera Grzegorza Jordana mogą naprawdę zaliczyć do bardzo udanych.W 7 kolejce Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych na własnym stadionie przy ul.Bema 126c w wyśmienitym stylu rozgromili rywala z Czuchowa aż 16:0 !

Od razu po rozpoczęciu meczu przez sędziego żółto-czarni ruszyli do zdecydowanych ataków.W 13 minucie po raz pierwszy bramkarz gości musiał skapitulować po strzale Grzegorza Pytlika .Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać i jeszcze przed przerwą swoje trafienia dołożyli Dawid Pieła ,Kamil Kopeć i Kamil Spratek i ponownie Grzesiu.W pierwszej odsłonie goście jeszcze jakoś się bronili ,ale w drugiej już zdecydowanie było widać ,który zespół królował na boisku .W tej części gry trafienia dołożyli aż 3 Grzegorz Pytlik kompletując hat-tricka ,Dawid Pieła również kompletując hat-tricka, kapitan żółto-czarnych Kamil Kopeć oraz Kamil Spratek również pokusili się w tej połówce o skompletowanie na swoim koncie 3 bramek ,natomiast po 1 golu strzelili Kacper Karczmarzyk oraz wprowadzony w drugiej części gry Radosław Auguścik.Na pewno bardzo cieszy nas zwycięstwo takim wynikiem i w takim stylu.Miejmy nadzieję ,że równie dobrze i zespołowo uda nam się zagrać za tydzień po raz kolejny na własnym stadionie.

Po 7 kolejkach Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych żółto-czarni tracą 5 punktów do prowadzącej Ruptawy i Świerklan.Za nami trzyma się jeszcze zespół Rybnickiej Polonii Łaziska ,który również ma na swoim koncie 16 punktów ,natomiast od reszty zespołów z kolejki na kolejkę mamy coraz większą przewagę.Cóż czekamy na kolejne spotkanie ,a naszym rywalem już w niedzielę będzie drużyna LKS-u Gwiazdy Skrzyszów;

(czytaj dalej)

Bramki:

13 minuta - Grzegorz Pytlik (1:0)
17 minuta - Dawid Pieła (2:0)
28 minuta - Kamil Kopeć (3:0)
33 minuta - Kamil Spratek (4:0)
37 minuta - Grzegorz Pytlik (5:0)
44 minuta - Dawid Pieła (6:0)
47 minuta - Grzegorz Pytlik (7:0)
62 minuta - Radosław Auguścik (8:0)
64 minuta - Kamil Kopeć (9:0)
67 minuta - Kamil Kopeć (10:0)
69 minuta - Grzegorz Pytlik (11:0)
70 minuta - Kacper Karczmarzyk (12:0)
72 minuta - Kamil Spratek (13:0)
75 minuta - Kamil Spratek (14:0)
77 minuta - Dawid Pieła (15:0)
79 minuta - Grzegorz Pytlik (16:0)