Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Blamaż w Świerklanach

• autor: adasko13, 2012-05-20 13:58

W niedzielne południe w Świerklanach rozegraliśmy mecz z tamtejszą "Fortecą". Słoneczna, piękna pogoda i całkiem niezła pierwsza połowa w naszym wykonaniu to wszystko co możemy pochwalić w dzisiejszym dniu. Mecz skończył się wynikiem 7-2 dla gospodarzy, co jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył nasz napastnik, dziś grający część meczu w pomocy Grzegorz Pytlik.

Mecz na początku przebiegał dość spokojnie,  z dużą niedokładnością z naszej strony. Przez pierwsze 30 minut niewielką przewagę optyczną miała drużyna ze Świerklan, co udokumentowała pięknym strzałem za 16 metra w okolice okienka bramki strzeżonej przez naszego bramkarza. Po stracie bramki ruszyliśmy do odrabiania strat. Na początku mozolne akcje naszej drużyny nie przynosiły efektu, jednak w około 37 minucie Grzegorz Pytlik znalazł się w polu karnym, minął 3 zawodników "Fortecy" i po krótkim rogu zdobył bramkę dla naszej drużyny. Do przerwy zdążyliśmy jeszcze stracić jedną bramkę, po szybkim wznowieniu z autu nasi obrońcy nie zdążyli wrócić i napastnik miejscowych strzela bramkę "do szatni". Po przerwie my chcąc doprowadzić do remisu, zostajemy skarceni przez napastnika Świerklan który zdobył bramkę na 3:1. Po tej bramce jeszcze potrafiliśmy się podnieść, "Pytol" poszedł za akcją do końca i strzelił bramkę. Następne akcje to już dużo lepsza gra zespołu gospodarzy, w około 48 minucie napastnik  "Fortecy" wychodzi sam na sam , Adam Kuczera fauluje i zostaje ukarany karą minutową. Wolny po faulu został wykonany poprawnie, przez pomocnika Świerklan i jest 4:2. Grając w osłabieniu dostajemy następną bramkę, wynik meczu wynosi już 5:2. Kolejne akcje drużyny gospodarzy dały efekt rzutu karnego, którego spowodował Mateusz Wolski faulując. Karny pewnie wykonany i jest 6:2, zawodnicy Fortecy po jednej z następnych akcji całkowicie na dobili i ustalili wynik meczu na 7:2.

(czytaj dalej)

Skład: Przemek Kuczera - Krzysztof Gawron(70. Marcin Maciuga), Adam Kuczera, Dawid Grabiec, Rafał Sobeczko (48. Szymon Biały) - Grzegorz Pytlik, Mateusz Bugdoł, Kamil Spratek, Przemek Stebel (60. Mateusz Wolski) - Kacper Karczmarzyk (55. Bartosz Spratek ) , Dawid Pieła.