Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Pogrom w Łukowie !

• autor: kopecSTRONA, 2012-03-30 12:30

Wczorajszy dziewiąty już sparing naszej drużyny nareszcie zakończył się zwycięstwem.Mecz rozgrywany na boisku przy ul.Lipowej z ekipą Dąbu Gaszowic pokazał ,iż postęp w grze naszej drużyny jest ogromny porównując go z sprzed rundy jesiennej.Sparing zakończył się zwycięstwem 0:7 (0:1).

Czwartkowe zawody odbyły się w nie za ciekawej pogodzie.8 stopni na termometrach ,silny wiatr i opady deszczu.Na szczęście warunki pogodowe nie przeszkodziły nam w odniesieniu zwycięstwa.W pierwszej połowie gra toczyła się głownie na połowie przeciwnika ,który zagroził naszej bramce jedynie uderzeniem w słupek.W drugiej połowie zaczęło się prawdziwe strzelanie.Akcja za akcją ,a gracze z Gaszowic nie potrafili sobie poradzić z naszą ekipą.Na oklaski zasługują praktycznie wszystkie bramki strzelone przez nasz zespół ,ale akcja po której Dawid Pieła zdobył gola głową naprawdę pokazała ,iż potrafimy pokazać na boisku kawał dobrego futbolu.Ostatnie dwa sparingi udowodniły ,iż jesteśmy w bardzo dobrej formie nie tylko jeżeli chodzi o grę ale także nasze morale znacznie się podwyższyły.Przed nami jeszcze jeden mecz sparingowy ,która rozegramy w Wielką Sobotę 7 kwietnia na boisku przy ul.Mariackiej z tamtejszym Górnikiem Radlin.

(czytaj dalej)

Skład : Przemek Kuczera ,Krzysztof Gawron ,Daniel Farasiewicz ,Dawid Grabiec,Rafał Sobeczko ,Mateusz Bugdoł,Przemek Stebel,Szymon Biały,Adam Kuczera,Grzegorz Pytlik,Kamil Spratek

REZERWOWi :  Kamil Kopeć [C] , Dawid Pieła , Błażej Bugla , Adrian Wysłucha , Bartek Spratek ,Dawid Chluba

BRAMKI : 3 Kamil Spratek , 2 Dawid Pieła , 1 Przemek Stebel , 1 Adam Kuczera