Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Sparing na Plus

• autor: kopecSTRONA, 2012-03-10 19:16

We wczorajsze po południe o godzinie 17:00 rozgrywaliśmy kolejny sparing.Naszym rywalem byli zawodnicy RKP ROW-u Rybnik z ligi Regionalnej.Po całkiem niezłym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy z wyżej dysponowanym rywalem 4:2.

Od samego początku nasza gra wyglądała całkiem dobrze.Było widać ,iż słaby mecz rozegrany tydzień temu z WAP-em Wodzisław był tylko przypadkiem.Cała drużyna grała ambitnie z pełnym zaangażowaniem czego brakowało tydzień temu.Już w 11 minucie prowadzenie objęli gospodarze strzelając gola z rzutu karnego.Już kilka minut później do wyrównania po składnej akcji naszego zespołu doprowadza Grzegorz Pytlik.Do przerwy wynik remisowy.W drugiej połowie nasza gra nieco osłabła co na zaraz na początku wykorzystali gospodarze inkasując nam dwie bramki.W 66 minucie bramkę na 3:2 zdobył Michał Hanusek ,a w końcówce gracze z Rybnika zdobyli jeszcze jednego gola dokumentując tym swoje zwycięstwo w tym meczu.Już w niedzielę kolejny mecz sparingowy ,tym razem rozgrywanym już na normalnym trawiastym boisku ,a naszym rywalem zawodnicy LKS-u 1909 Baterex Nędza.

(czytaj dalej)

Skład : Dawid Chluba ,Mateusz Wolski,Szymon Biały,Dawid Grabiec,Rafał Sobeczko ,Mateusz Bugdoł ,Kamil Kopeć [C] ,Przemek Stebel ,Kamil Spratek ,Dawid Pieła ,Grzegorz Pytlik

REZERWOWi :  Daniel Farasiewicz ,Marcin Maciuga ,Michał Hanusek,Kamil Kaczyński

BRAMKI : Grzegorz Pytlik , Michał Hanusek