Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Udana Szychta w Boguszowicach

• autor: kopecSTRONA, 2011-11-11 15:23

Dziś dnia 11.11.2011 o godzinie 11:00 rozgrywaliśmy kolejny mecz tym razem w ramach 10 kolejki rozgrywek Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych.Pojechaliśmy do Boguszowic aby zagrać z tamtejszym Górnikiem ,który po 9 kolejkach zajmował ostatnie miejsce w tabeli.Mecz zakończył się wynikiem 2:5 na korzyść Rydułtowian....

Dzisiejszy mecz rozpoczęliśmy z lekkim opóźnieniem.Co prawda ustawienie i skład nieco inny niż w ostatnich meczach.Na ławce m.in zasiadł Przemek Stebel ,którzy narzekał na jakiś lekki uraz przed spotkaniem.Od samego początku staraliśmy objąć prowadzenie w tym meczu ,ale grę piłką utrudniało nam nieco boisko ,które nie należało do najlepszych.Już w pierwszych minutach meczu bramkę Boguszowic postraszyli Pytlik ,Pieła i Spratek jednak piłka nie wpadła do bramki.W 14 minucie meczu dokładne dośrodkowanie Kamila Kopcia wprost na głowę Dawida Pieły ,które pakuje piłkę do bramki i mamy 0:1.Kilka minut później na tablicy wyników 0:2.Długie podanie Matuesza Bugdoła,Grzegorz Pytlik świetnie mija obrońcę rywali i spokojnym strzałem w sytuacji sam na sam podwyższa prowadzenie swojego zespołu.W 29 minucie meczu kolejny gol dla przyjezdnych.Po indywidualnej akcji Kamila Spratka na lewym skrzydle i dokładnym podaniu na 5 metr Kamil Kopeć dopada do piłki i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.Do przerwy 0:3.W drugiej połowie trochę zmian w grze i od razu po rozpoczęciu kolejna bramka dla zespołu Naprzodu.Grześ Pytlik powalczył o piłkę na skrzydle ,skutecznie dośrodkował do czyhającego na 5 metrze Dawida Piełę ,który pewnym uderzeniem głową strzela swojego drugiego gola w tym spotkaniu.Przez 20 minut dosyć słaba gra piłkę naszej drużyny chociaż kilkakrotnie groźnie zagrażaliśmy bramce gospodarzy.W 63 minucie meczu gospodarze strzelają gola na 1:4.Po dosyć dziwnym uderzeniu ,gracz z Boguszowic strzela piłkę wprost za kołnierz próbującemu obronić strzał Przemkowi.W końcówce gola na 1:5 po znakomitym rajdzie zdobył Rafał Miera ,który wszedł na plac gry w drugiej połowie.W ostatnich minutach meczu praktycznie tego samego gola co na 1:4 zdobyli zawodnicy Boguszowic tylko tym razem z rzutu wolnego.Podsumowując mecz na pewno pozostawia trochę do życzenia jeżeli chodzi o strefę obronną.Boisko co prawda miała w tym swój wkład ,ale nie możemy wszystkiego zwalać na ten czynnik.Gratulacje dla strzelców ,asystujących i w ogóle całego zespołu za to ile sił włożyli w dzisiejszy mecz.Oby w niedzielę cała drużyna zagrała na 110% swoich możliwości .Dziękujemy również naszym kibicom ,którzy zjawili się w licznej grupie na dzisiejszym meczu !

(czytaj dalej)

Bramki:

14 minuta - Dawid Pieła (0:1)
19 minuta - Grzegorz Pytlik (0:2)
29 minuta - Kamil Kopeć (0:3)
44 minuta - Dawid Pieła (0:4)
63 minuta - ??? (1:4)
74 minuta - Rafał Miera (1:5)
79 minuta - ??? (2:5)