Nie ma innej opcji...

• autor: kopecSTRONA, 2011-10-26 20:26

W najbliższą sobotę dnia 29.10.2011 o godzinie 11:00 rozegramy kolejne spotkanie ligowe.Tym razem będzie to już mecz rewanżowy ,a naszym rywalem będzie ekipa z niedaleko oddalonego od nas Niewiadomia ,która do tej pory zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W pierwszej kolejce na własnym stadionie drużynę Polonii pokonaliśmy pewnie 5:0 po bramkach Adama Kuczery,Dawida Pieły,Łukasza Newe,Kamila Spratka i Przemka Stebla.Wtedy nieco obawialiśmy się pierwszego starcia w lidze ,gdyż nie wiedzieliśmy jak sobie poradzimy ze starszym rocznikiem.Jednak od tego spotkania wiele się zmieniło.Do tej pory na swoim koncie zgromadziliśmy 12 punktów wygrywając 4 z 6 rozegranych meczy.Ulegliśmy my jedynie nieznacznie z Rybnickiemu RKP 0:1 i Fortecy ze Świerklan 2:3.Natomiast nasz rywal również dwukrotnie przegrał ,raz remisując.Ale nie patrzmy w statystyki ,bo są one mało ważne.W sobotnim spotkaniu na pewno nie wystąpią :Przemek Kuczera i Mateusz Wolski ,którzy w tym czasie są na wycieczce.Nie zmienia to jednak faktu iż będziemy faworytem sobotniego meczu z niżej notowanym rywalem.Wiemy ,że ostatnia wygrana 5:0 nie będzie taka łatwa do powtórzenia na boisku w Niewiadomiu.Gracze gospodarzy na pewno będą chcieli zrewanżować się za tam te spotkanie i spróbować urwać nam przynajmniej punkt w sobotnim meczu.Gracze Polonii stracili dotychczas 17 bramek ,natomiast my ciągle liderujemy w grupie jako ekipa z najmniejszą ilością straconych goli ,która wynosi 4.Oby to się nie zmieniło .Podsumowując.Liczymy ,iż w sobotnim meczu damy radę zdobyć cenne i jak ważne dla nas 3 punkty ,chociaż wiemy że nie będzie to łatwo.Naszym celem będzie również zachowanie czystego konta ,które do tej pory udało się zachować w 4 meczach.Informacje co do zbiórki w rozwinięciu newsa.

(mim.)

Zbiórka 9:50