Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Podział Punktów !

• autor: kopecSTRONA, 2011-09-25 14:53

W ostatni weekend gracze Naprzodu na własnym stadionie podejmowali ostatni zespół ligi w dotychczasowych rozgrywkach 2011/2012 roku.Na stadion przy ul.Bema przyjechali zawodnicy Klubu Sportowego z Żor.Mecz zakończył się wynikem 1:1 i podziałem punktów pomiędzy obie drużyny.

Mecz rozpoczął się od ostrego ataku zawodników gospodarzy jednak w znakomitej sytuacji pomylił się Mateusz Kołodziejczyk.To mogło się zemścić na graczach Naprzodu ,gdyż dogodne sytuacje marnowali w pierwszej połowie: 10' Robert Grzesik sam na sam - strzał w bramkarza,17' strzał Tomasz Pudełko w poprzeczkę, 23' strzał Tomka Zmudy po ziemi obroniony przez bramkarza, 26' czerwona kartka dla Michała Mierzwy, 41' strzał po raz drugi w poprzeczkę Tomka Pudełko po którym piłka wyszła w pole.Jednak w 53 minucie meczu w końcu rozwiązał się worek z bramkami a gola na 1:0 strzałem głową zdobywa Tomasz Lemiesz po fantastycznym dośrodkowaniu Matuesza Kołodziejczyka.Trzeba przyznać ,ze wielu liczyło na to iż wynik 1:0 i czerwona kartka dla zawodnika gości przesądziła o zwycięstwie żółto-czarnych ,jednak na nasze nieszczęście gola wyrównującego na 1:1 wyśmienitą główka zdobywa Arkadiusz Grzyb.W doliczonym czasie gry wprowadzony w drugiej części gry Patryk Organista strzela w słupek z kilku metrów i marnuje dogodną sytuację.Myślę ,że podział punktów w tym spotkaniu był jak najbardziej wzkazany.

Skład Naprzód: Leszek Zając – Krzysztof Seemann, Łukasz Postawka, Tomasz Wolsk (52' Patryk Knura)i, Patryk Bielica, Artur Miły (77' Patryk Organista), Dawid Bober (85' Patryk Margeciok), Mariusz Adaszek, Maciej Kasprzak (52' Sebastian Margeciok), Tomasz Lemiesz, Mateusz Kołodziejczyk
Trener: Jan Furlepa