Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Cały Świat Już Wiee !

• autor: kopecSTRONA, 2011-09-12 21:21

"Naprzód wygrał mecz ! " Tymi słowami na pewno możemy podsumować pierwsze spotkanie Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych rocznika 1995/młodsi.Po jednostronnym spotkaniu nasza ekipa zwycięża pewnie 5:0 nad drużyną KS-u Polonii Niewiadom.

W tym spotkaniu wystąpiliśmy już w pełnym zestawieniu.Od samego początku ruszyliśmy zdecydowanie do ataku.Dobre rozgrywanie piłki po szerokości boiska pozwoliło nam długo utrzymywać się przy piłce.Już od pierwszych minut pod bramka gości robiło się niebezpiecznie po strzałach Kamila Spratka ,Kamila Kopcia czy Mateusza Bugdoła ,ale piłka nie wpadła do siatki.W końcu w około 22 minucie spotkania pada pierwszy gol.Indywidualna akcja Kamila Kopcia na lewym skrzydle ,odegranie to Kamila Spratka , a potocznie zwany "Eto" odgrywa na 5 metr piłkę do Dawida Pieły ,a ten dopełnił tylko formalności.W 33 minucie meczu po dośrodkowaniu Krzysztofa Gawrona wyżej do piłki niż obrońca Polonii wyskakuje Kamil Spratek i pakuje piłkę do bramki.Do przerwy pewne prowadzenie naszego zespołu 2:0.Po przerwie rozpoczęliśmy z jeszcze większym zapałem ,a kolejne gole miały być tylko kwestią czasu.Tak też się stało ,groźne akcję na bramkę gości musiały w końcu przynieść efekt w postaci bramki.Po prostopadłym podaniu Kamila Spratka w sytuacji sam na sam nie myli się Adam Kuczera i strzela bramkę na 3:0.Kilka zmian w naszym zespole i gramy dalej.Po kilkunastu minutach od tej bramki po raz kolejny w sytuacji sam na sam pada gol dla naszej drużyny tym razem jego autorem Przemek Stebel.Do końca meczu nie pchaliśmy już piłki aż tak do przodu ale spokojnie staraliśmy rozgrywać piłkę pomiędzy sobą.W ostatniej minucie spotkania wprowadzony w drugiej połowie Łukasz Newe mija bramkarz i ładuje piłkę do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 5:0.

Brawa na pewno należą się dla całej drużyny bo naprawdę rozegrała bardzo dobre zawodu począwszy do bramkarza kończąc na napastnikach.Za tydzień kolejny mecz ,a naszym rywalem KS Górnik Radlin !

(czytaj dalej)

22 minuta - Dawid Pieła (1:0)

33 minuta - Kamil Spratek (2:0)

48 minuta - Adam Kuczera (3:0)

62 minuta - Przemek Stebel (4:0)

80 minuta - Łukasz Newe (5:0)