Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Rezerwy Zwycięskie

• autor: kopecSTRONA, 2011-08-23 10:52

W ostatnią sobotę seniorzy Naprzodu Rydułtowy rozegrali 2 kolejkę sezonu 2011/2012 w IV Lidze.Tym razem ich przeciwnikiem byli zawodnicy rezerw drużyny Podbeskidzia Bielsko-Biała ,która znajduje się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce czyli T-Mobile Ekstraklasie.Wynik spotkania to 1:4 dla gości.

Pierwsza połowa zdecydowana przewaga zawodników Podbeskidzia.W 10 minucie padła pierwsza bramka dla Podbeskidzia.Autorem Tomasz Górkiewicz.Na kolejnego gola musieliśmy czekać jedynie kwadrans .Tym razem do siatki Rydułtowian trafił Damian Chmiel.Trzeci gol padł już 10 minut później tym razem do siatki trafia Sebastian Ziajka.Pod koniec pierwszej części gry Kamil Jurecki kapituluje po raz 4 w tym spotkaniu.Swojego drugiego gola w tym meczu zdobywa Tomasz Górkiewicz.A pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:4 dla przyjezdnych.Na początku drugiej połowy meczu Naprzód zdobywa honorową bramką autorstwa Tomasza Lemiesza i było 1:4.Trzeba szczerze powiedzieć że był to słaby występ zawodników Naprzodu i byli tylko tłem świetnie grających w pierwszej połowie zawodników z Bielsko-Białej.

Skład Naprzód: Kamil Jurecki – Patryk Mgłosiek, Łukasz Postawka, Patryk Margeciok (Maciej Kasprzak 46'), Patryk Bielica (Tomasz Wolski 46'), Patryk Knura, Dawid Bober (Dariusz Długosz 76'), Tomasz Lemiesz (Patryk Organista 71'), Mariusz Adaszek, Sebastian Margeciok, Mateusz Kołodziejczyk
Trener: Jan Furlepa

10 minuta - Tomasz Górkiewicz (0:1)

25 minuta - Damian Chmiel (0:2)

35 minuta - Sebastian Ziajka (0:3)

43 minuta - Tomasz Górkiewicz (0:4)

47 minuta - Tomasz Lemiesz  (1:4)