Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||
|
|
1.Dawid Pieła | 9 | ||
2.Rafał Miera | 4 | ||
3.Mateusz Wolski | 4 | ||
4.Łukasz Handschuh | 3 | ||
5.Szymon Biały | 3 | ||
1.Szymon Biały | 3 | ||
2.Mateusz Wolski | 2 | ||
3.Rafał Miera | 2 | ||
4.Łukasz Handschuh | 2 | ||
5.Kamil Kopeć | 2 | ||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
W ostatnią niedzielę dnia 12.06.2011 o godzinie 8:00 pojechaliśmy na boiska do niedaleko odległego Jastrzębia-Zdroju aby w Ruptawie rozegrać turniej "Mini Euro" organizowany przez tam ten klub.W turnieju brało udział 8 klubów w tym goście z Czech MFK Karvina.Turniej zakończyliśmy na najmniejszym miejscu podiom zajmując 3 miejsce.Ogólnie jesteśmy zadowoleni z 3 miejsca ,ale trochę plujemy sobie w brodę ,bo do finału zabrakło bardzo niewiele ,przesądziły o tym przegrane karne w półfinale z Wodzisławską Akademią Piłkarską Wodzisław (1:3k).Na turnieju stawiliśmy się w składzie Bartłomiej Rożak,Przemek Stebelm,Adam Kuczera,Kamil Kopeć,Kamil Spratek,Grzegorz Pytlik,Daniel Farasiewicz,Krzysiek Dziekoński,Mateusz Bugdoł,Dawid Pieła,Przemek Warło.
Nasza droga do półfinału wyglądała następująco.Najpierw łatwo ,bo 5:0 pokonaliśmy UKS Ruptawa III ,później po bardzo dramatycznej końcówce pokonaliśmy Polonię Marklowice 3:2.O pierwsze miejsce w grupie biliśmy się z UKS-em Ruptawa I i minimalnie przegraliśmy te batalię 0:1.Następnie graliśmy z ekipą WAP-u Wodzisław i po karnych przegraliśmy półfinał.W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy ekipę z Czech MFK Karvinę 1:0.
(czytaj dalej)
GRUPA I – boisko 1
1. KS „Naprzód” Rydułtowy 5-0 UKS Ruptawa III
2. UKS Ruptawa I 4-1 KS „Polonia” Marklowice
3. UKS Ruptawa I 5-2 UKS Ruptawa III
4. KS „Naprzód” Rydułtowy 3-2 KS „Polonia” Marklowice
5. UKS Ruptawa I 1-0 KS „Naprzód” Rydułtowy
6. UKS Ruptawa III 0-2 KS „Polonia” Marklowice
GRUPA II – boisko 2
1. WAP Wodzisław Śl. 4-1 KKS „Spójnia” Zebrzydowice
2. UKS Ruptawa II 0-9 MFK Karvina
3. KKS „Spójnia” Zebrzydowice 0-4 UKS Ruptawa II
4. MFK Karvina 2-3 WAP Wodzisław Śl.
5. WAP Wodzisław Śl. 7-4 UKS Ruptawa II
6. KKS „Spójnia” Zebrzydowice 1-2 MFK Karvina
Punktacja po rundzie zasadniczej.
GRUPA I
1. UKS Ruptawa I – 9 punktów
2. KS „Naprzód” Rydułtowy – 6 punktów.
3. KS „Polonia” Marklowice – 3 punkty.
4. UKS Ruptawa III – 0 punktów.
GRUPA II
1. WAP Wodzisław Śl. – 9 punktów.
2. MFK Karvina – 6 punktów.
3. KS „Spójnia” Zebrzydowice – 3 punkty.
4. UKS Ruptawa II – 0 punktów.
PÓŁFINAŁY
UKS Ruptawa I 2-0 MFK Karvina
KS „Naprzód” Rydułtowy 1-1 (1-3k) WAP Wodzisław Śl.
MECZ O III MIEJSCE
MFK Karvina 0-1 KS „Naprzód” Rydułtowy
FINAŁ
UKS Ruptawa I 0-0 (2-0k) WAP Wodzisław Śl
KS Naprzód Rydułtowy | 3:1 | KS Gosław WAP-Wodzisław |
2013-11-03, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » A-klasa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|