Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||
|
|
1.Dawid Pieła | 9 | ||
2.Rafał Miera | 4 | ||
3.Mateusz Wolski | 4 | ||
4.Łukasz Handschuh | 3 | ||
5.Szymon Biały | 3 | ||
1.Szymon Biały | 3 | ||
2.Mateusz Wolski | 2 | ||
3.Rafał Miera | 2 | ||
4.Łukasz Handschuh | 2 | ||
5.Kamil Kopeć | 2 | ||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
1. | KS Rymer Rybnik | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | KS Naprzód Rydułtowy | - | XXX | 1:1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | LKS Jedność Jejkowice | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | MKS Lędziny | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6:0 |
5. | LKS Bełk | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0:0 | - |
6. | Ogrodnik Cielmice | 0:0 | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | LKS Studzionka | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | 5:3 | - | - |
8. | Urania Ruda Śląska | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | 3:2 | - | - | - |
9. | Piast Bieruń Nowy | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | 0:2 | - | - | - | - |
10. | Strażak Mikołów | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | 0:0 | - | - | - | - | - |
11. | Sokół Wola | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - |
12. | GKS II Tychy | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - |
13. | Dąb Gaszowice | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - |
14. | Sokół Orzesze | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - |
15. | Enerketyk Row Rybnik II | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - |
16. | Unia Bieruń Stary | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX |
KS Naprzód Rydułtowy | 3:1 | KS Gosław WAP-Wodzisław |
2013-11-03, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » A-klasa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|